Uue-Jaani talu puhkemaja

TUBADE KIRJELDUS

Jahistiilis magamistuba kahele, kus on kummut, öökapid voodi ja tool.

VIDEO TOUR

MAJAS OLEVAD MUGAVUSED

Tasuta parkimine

Piiramatu parkimine kõikidele autodele. Helikopteriga maandumis võimalus.

Föön

Juustekuivatamiseks olemas föön.

52 tolli LED TV ja muusikakeskus

Led televiisor, internet ja muusikakeskus.

Peresõbralik

Sobilik koht ka lastega peredele, ujumisvõimalus, kiik, liivakast.

Privaatne Duss

Majas olemas wc koos dussiruumiga, mis on privaatne.

Oma köök

Olemas täismugavustega köök, mis sisaldab, külmikut, pliiti, ahju, nõudepesumasinat, veeketjat, nõusid ja söögilauda.

Pesumasin

Võimalik pesu pesta, olemas pesumasin.

Privaatne sissepääs

Majal oma privaatne sissepääs ja suur esik, kuhu mahub kõik ilusti ära.

Our stay was amazing. Just perfect. Already planning our next trip back!
Amy Johnson
Adventurer

PAKETID

25 €

/inimene

Metsamatk

Tule avasta piiriäärsete metsade ilu.

100 EUR

/1 tund
Uue-Jaani talu grillimaja
-25% Allahindlus

Grill ja Chill

Rendi endale ja oma seltskonnale vahva grillmaja, mis sisaldab külmikut, kraanikaussi, suitsuahju, grillimis kohta ja kamina kohta. Lauad 20 inimesele. Grillimise käigus saab käia jahutamas end järves.

100 EUR

/ 1 tund
Uue-Jaani talu saun
-10% Allahindlus

Sauna seiklus

Rendi oma seltskonnale vahva saunaõhtu. Sauna mahub 10 inimest. Minimaalne rendi aeg on 2h. Leba sauna laval ja naudi mõnusat pehmet leili. Sauna renditakse välja vaid koos majutusega.
Uue-Jaani talu paviljon

Uju ja naudi järvemaja

Tule ujuma oma seltskonnaga, rannas saab päevitada ja nautida suvemaja, rannamajas võimalik teha pikniku. Kes soovib kalastada siis 10 Eur/ kala. Järves on karpkala ja valge amuur.

VALMIS BRONEERIMA?

Rendi puhkemaja meeldejäävaks ürituseks.

Saadavus

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

Uue-Jaani talu puhkemaja is available for selected dates.

  • Hinnad talvel alates 69 €/öö.
  • Hinnad suvel alates 90 €/öö.
  • Jaanipäeval, jõuludel ja aastavahetusel 450 €/öö.
  • Terve nädal alates 290 € (kokkuleppel).
(Need on terve maja hinnad)

Required fields are followed by *
MAJA REEGLID

Uue-Jaani talu sisekorra- ja ohutusreeglid. Puhkemaja on mõeldud privaatseks puhkuseks. Sobilik lõõgastavaks ärikohtumisteks, perepuhkusteks, sünnipäevadeks, pulmadeks ja meeldivateks koosviibimisteks. Puhkemajade on mõeldud kasutamiseks kuni 9 inimesele. Villasse sisseregistreerimine algab alate kell 15:00, varasem saabumine võimaluse olemasolul ja erikokkuleppel. Väljaregistreerimine hiljemalt kell 11:00, hilisem lahkumine võimaluse olemasolul ja erikokkuleppel. Puhkemaja üleandmisest keeldumise õigus. Meil on õigus keelduda puhkemaja üleandmisest, kui saabuvaid külalisi on rohkem, kui puhkemaja mahutavus ja kokku lepitud. Samuti, kui ollakse ebakaines või ebaadekvaatses olekus. Teostatud ettemakseid sel juhul ei tagastata. Maksmine Maksmine, peab olema tasutud 100% enne saabumist või kohapeal sularahas. Lemmikloomad Lemmikloomad ei ole meil lubatud. Öörahu Et tagada kõigile puhkemaja territooriumil vaikus ja rahu, kohustuvad külalised hoiduma liigse müra tekitamise eest. Öörahu 12.00-07.00 Sõjamängud ja õhupüssidest tulistamine on keelatud. • Sõjamängud ja õhupüssidest tulistamine tekitab müra ja plastikkuulid reostavad loodust. • Keelust üleastumisel trahv 500 eur. Suitsetamine Suitsetamine puhkemajade kõikides siseruumides keelatud. Suitsetamine lubatud väljas selleks ettenähtud tuhatoosiga varustatud kohtades. Prügimajandus Sorteerime prügi 2 ossa – tagastatav taara ja ülejäänud prügi. Puhkemaja koristamine • Külaline kannab hoolt puhkemaja korrashoiu ja puhtuse kogu tema sealviibimise aja. • Kui külastusaeg on pikem kui 1 nädal, siis kokkuleppel Külalisega vahetab Puhkemaja voodilinad ja käterätikud vähemalt 1x nädalas. • Külaline jätab endast lahkudes maha hoolitsetud puhkemaja – koristatud lauad, pestud nõud. Ja paneb ümbertõstetud mööbli algsesse asendisse. • Keelust üleastumise puhul lisandub koristamiskulu 60 eur Saunas ja pesuruumis • Osa keha- ja iluprotseduure määrivad saunaruumi, pesuruume ja välisterrassi. Protseduuride jälgede puhastamine on töömahukas. Hoidke puhtust! • Keelatud on savi- ja meemaskid ning rasseerimine. • Keelust üleastumise puhul lisandub koristamiskulu 200 eur Tuleoht Keelatud lahtise tule tegemine väljaspool lõkkekohta ja tugeva tuulega. Grillida võib ainult võib ainult ettenähtud kohas. Keelatud on grillimine lähemal hoonele kui 20 meetrit, puitterrassil ja metsa all. Majas on kaks tulekustutit, üks esimesel korrusel ja teine teisel korrusel. • Keelatud on põlevad küünlad Uppumisoht Puhkemaja järve kaldad on järsud ning järve keskmine sügavus ca 1-4 m. Vanemad ei tohi jätta väikesi lapsi omapäi ja järelvalveta vee äärde või ujumissillale mängima, sest vettekukkumisoht on väga reaalne. Ka täiskasvanud inimesed peavad olema vee ääres ettevaatlikud ning vältima õnnetuid kukkumisi ning vettehüppamisi neile tundmatus kohas. Keelatud ujumine joobeseisundis. Ujumine ja atraktsioonide kasutamine enda isiklikul vastutusel ! Küsimuste korral helista nr. 504 5191 Uue-Jaani talu peremees.