Üldtingimused

SISEKORRAEESKIRJAD / MAJA REEGLID

  1. Teie kasutuses saab olema terve maja vastavalt makstud voodikohtade arvule.
  2. Alates kuuest inimesest saab tube ise valida.
  3. Tubade vahetamine oma soovi korral vähem kui kuue inimese puhul on tasuline teenus.
  4. Maja saavad kasutada ainult inimesed, kelle eest on tasutud.
  5. Iga külastaja kohta on ettenähtud üks magamiskoht.
  6. Juhul kui külastaja ei allu korraldustele ja sisekorraeeskirjadele on õigus maja mitte väljastada ja makstud tasu mitte tagastada.

1. Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Külaline) ja ostukeskkonna https://uuejaanitalu.ee/ omaniku Uue-Jaani Talu OÜ vahel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Uue-Jaani Talu OÜ broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, on teenuse/ toote pakkujal õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
2.3 Kui teenuse/ toote eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha puhkemajja saabumisel sularahas või maksekaardiga.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele

3.1. Kliendi poolt Uue-Jaani Talu OÜ broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest saab tasuda ülekandega internetipanga vahendusel või Visa/ Mastercardiga.
Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1. Tellimuse tegemisel palun täitke broneerimise süsteemis kõik kohustuslikud väljad (nimi, e-post jne). Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse teie poolt eelnevalt sisestatud e-posti aadressile.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine

5.1 Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide annulleerimist ja raha tagastamist on võimalik teha mitte hiljem kui 7 päeva enne saabumise kuupäeva. Kuupäeva ületamisel tuleb arvestada määratud trahviga punktis 5.3.
5.2. Tellimuse muutmiseks palun võtke meiega ühendust. Arvestada tuleb hinnamuutuste ja saadavuse puudumisega.
5.3. Hilisema annulleerimise puhul võib toote/ teenuse pakkuja rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui toote/ teenuse pakkuja kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, peab ka need toote/ teenuse pakkujale hüvitama.
5.4. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt reegleid.

6. Privaatsuspoliitika

6.1. Online broneerimise keskkonnas toote/ teenuse ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
6.2. Uue-Jaani Talu OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.
6.3 Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse kliendilt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress jne).
6.4 Pangalingiga ja panga kaardiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

7. Lisainfo toote/ teenuse pakkuja kohta

7.1. Saabumine ja lahkumine. Puhkemaja on teie kasutuses saabumispäeval kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kella 11.00-ni.
7.2. Suitsetamisreeglid. Uue-Jaani Talu OÜ on mõeldud mittesuitsetajatele. Kui Külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis on ettevõttel õigus nõuda Külalise poolset kulude hüvitamist.

8. Muu

8.1 Kliendi ja Uue-Jaani Talu OÜ vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9. Kontakt

Ettevõtte juriidiline nimi: Uue-Jaani Talu OÜ
Reg.nr: 14020459
KMKR: EE101868895
Aadress: Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Ikla küla, Uue-Jaani, 86005
Telefon: +372 504 5191
E-mail: uuejaanitalu@gmail.com
Kodulehekülg: https://uuejaanitalu.ee/